יום ו', ה’ באייר תשע”ח
דף הבית שכבות גלרית תמונות הורים חדר מורים יצירת קשר
70 שנה למדינת ישראל !!!!!והפעם: חידון דו שכבתי לחצי הגמר.חידון טריוויה אינטראקטיבי.הילדים, במהלך החודשים האחרונים, למדו, חקרו והתנסו בלמידות שונות בכל הקשור לעברה של מדינת ישראל דרך החוברת שפירסמה עיריית קריית מוצקין.ביום שישי השתתפו הילדים בחידון ומכל שכבה עלו לגמר 12 נציגים. ב-18.3.18 יתקיים החידון היישובי בתאטרון מוצקין. בהצלחה ענקית לכל נציגי בגין........
המחנכת מוריאל והתלמידים מכיתה ב'4 יצרו משלוחי מנות לקשישים. הם ביקרו ההורים והילדים בבית אבות בקרייה, תרמו את המשלוחים ושימחו את הקשישים.יישר כח ליוזמה מבורכת.
ערב קריאה בהנאה לכיתות ב' ילדים והורים.....הילדים מאזינים לסיפור וההורים בהרצאה על חשיבות הקריאהתודה לשרון אונפוס ולאימה חיה על שהתנדבו להגיע ולקרוא בפני הילדים. תודה לוועדת הכלה על היוזמה והליווי
ביום ראשון 11.2 התקיים ערב ירוק ובריא לשכבת א. ההורים התכנסו להרצאה של תזונאית ילדים על חשיבות ארוחת הבוקר וגיוון המזון והילדים השתתפו בארבע תחנות פעילות- הכנת כריך בריא, הפעלת זומבה, הכנת מתקן למפיות מגליל נייר וסדנת תיאטרון. הילדים והוריהם נהנו מאוד
ביום סיום המחצית התקיים מפקד בנושא גלישה בטוחה.תודה לנאמני תקשוב, ילדי מצוינות בדרמה ולבנות שרקדו.המסר העיקרי: לפני השיתוף חושבים על החבר!
תלמידי כיתה ה'-3, המחנכת מור גורביץ והנהגת ההורים חגגו את היום באוירת טו בשבט.שתלו שתילים שנתרמו מהקק"ל וקינחו בסלט פירות שהכינו בעצמם.
"טו בשבט הגיע חג לאילנות" ובאותה הזדמנות חג לתלמידי כיתות א' השותלים המקסימים....תודה למחנכות א', לגבי ולשמואל על העזרה וההכוונה במהלך השתילה.חג טו בשבט שמח
פעילות הורים וילדים בכיתה א'-4 בניצוחה של המחנכת המדהימה חן.שיפודים עם פירות יבשים והכנת ראש דשא.
בוקר שישי שהוקדש סביב הנושא של שימוש נכון ברשת החברתית.תלמידי כיתות ג-ה צפו בהצגת יחיד שנקראת "חברים ברשת" שכתבה דנה אבירם. ההצגה עסקה בנושא בריונות ברשת וכללי זהירות בגלישה ברשתות חברתיות.לאחר מכן היה שיח על הנושא בכיתות.
חוגגים את יום המאה בכיתות א'.תודה למחנכות לידיה, סיוון, מאיה וחן על הכנת פעילויות מגוונות ועשירות לילדים.תודה לתלמידי כיתה ו'-2 ולמחנכת יעל על ההכוונה והעזרה.היה יום 100מם!!!!!!!!!
אם קוראים מגיעים לעולמות נפלאים....בטקס מרשים של תלמידי כיתה ג'-4 והמחנכת רוית הועברו מסרים חשובים לחשיבות הקריאה בדיקלום, המחזה, שיר ותנועה.תודה ענקית לאביטל ולגילת ותלמידי כיתה ד'-4 על התפאורה, לחנה צור על העזרה בהמחזה, לרות על קטעי המוסיקה והשירה.תודה לורד, מנהלת בית הספר ולהורים המקסימים על השיתוף בחשיבות ובאהבתם לספרים.וכמובן לילדי ג'-4 המהממים על הופעה מרשימה.
תודה לחברי המועצה על ארגון של הפסקה פעילה!
תודה למחנכות המקצועניות והמסורות לירון מורן רינת ורחלי. תודה לרות על ליווי מקצועי של כל מרכיבי הטקס. תודה לגילת ואבות הבית על ההכנות, התפאורה והאביזרים המושקעים.תודה לרינת על ניצוח הפקה מושלמת לכולם. ברכות לתלמידים הבוגרים ונחת להורים הנרגשים. בטוחים, שלאחר כאלו מסיבות מושקעות התלמידים אכן יהיו בעלי דרך ארץ עם תורה.
תודה לכיתה ו'3 והמחנכת תמי על טקס מרשים ומרגש!תודה לשותפות הנוספות - רות, גילת וחנה צור!
העשור השלישי למדינת ישראלטקס מרשים שהעבירו תלמידי כיתה ה'-1 בניצוחה של המחנכת אריאלה וול.תודה לרות על קטעי המוסיקה המרגשים.תודה לגילת על התפאורה שמדברת 70 שנה.
יישר כוח לתלמידי כיתה ג'2 המקסימים על מפקד בנושא העשור השני. למדנו רבות!הכל בניצוחה של המחנכת קארין גולן! יישר כוח!תודה מיוחדת מגיעה גם לחנה צור, רות וגילת.
יישר כוח לכיתה ו'2 והמחנכת יעל ויינברגר על טקס מרשים וייחודי !
כיתות א-ג   |  כיתות ד-ו
כיתות א-ג (ספרים)   |  כיתות ד-ו (ספר)
גלריית תמונות תשע"ו   |  גלריית תמונות תשע"ה   |  גלריית תמונות תשע"ד   |  גלריית תמונות תשע"ג
גלריית תמונות תשע"ב   |  גלריית תמונות תשע"א
כמדי שנה, השבוע הלאומי לגלישה בטוחה מוקדש לשימוש בטוח, נבון ואחראי באינטרנט בקרב ילדים ובני נוער בישראל. בשנת תשע"ו יתמקד השבוע הלאומי במסר: "30 שניות למחשבה לפני שיתוף והפצה".
אתרי הנחיות בחרום   |  נוהל חרום   |  פעילויות לימודיות   |  פעילויות הפגה
החודש ב"בגין"
מידעון חודשי
מפקדי 70 שנה לישראל
ילדי בגין נותנים כבוד לשפה העברית
עידוד אהבת הספר
ילדי מופת תשע"ז
יש לנו כוחות
המנון בית ספר "בגין"
בחברת הילדים
מוכנות לכיתה א'
מתוצרי התלמידים בבית ספרינו
בספריה שלנו
ירוק ובריא
"בגין" בכותרות
מרחבי מקצועות
גלריה תמונות
הולכים בשביל הזה"ב
גלישה בטוחה ברשת
פעילות מקוונת בשעת חרום
התנהגות בזמן רעידת אדמה
משולחנה היועצת
ארכיון
אני ישראלי
הבוגרים שלנו